Pelean a puñetazos en entrenamiento del Bayern de Munich

Robert Lewandowski. 5 goli w 9 minut z VfL Wolfsburg! [WIDEO] (sport

00:14. Robert Lewandowski's five goals in nine minutes for Bayern Munich. Watch Bayern Munich's Robert Lewandowski score five goals in nine minutes. The Polish striker stepped off the bench at.

Robert Lewandowski Rekord Goli Liga Niemiecka Hat Trick Roberta

01.02.2023. Watch the full nine minutes of Robert Lewandowski's historic evening against Wolfsburg on 24 September 2015, where he came off the bench at half-time to score five goals faster than.

Lewandowski 5 goli w 9 minut 😱😯😯😳😳 YouTube

2015-09-24 11:36. Robert Lewandowski i jego wyczyn ze spotkania z VfL Wolfsburg to wciąż sportowy temat numer 1. Nasz najlepszy snajper dokonał rzeczy niemożliwej - strzelił 5 goli w 9 minut.

Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut. Frankowski Myślałem, że po

By Ty Duffy | Sep 22, 2015. Robert Lewandowski came on at halftime, with Bayern Munich trailing Wolfsburg 1-0. He certainly made an impact, scoring five goals in his nine minutes. We're with Pep.

5 goli w 9 minut. Dziś mija pięć lat od wyczynu Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski scored five goals in nine minutes after coming on as a substitute for Bayern Munich in their Bundesliga victory against Wolfsburg. Bayern trailed 1-0 at half-time, when.

5 goals in on match Robert Lewandowski is unbelievable 5 goals in 9

Futbolowe rekordy: Robert Lewandowski strzelił Wolfsburgowi 5 goli w 9 minut. 22 września 2015 roku Bayern Monachium podejmował VfL Wolfsburg na Allianz Stadium. "Wilki" prowadziły do przerwy 1:0 i wszystko układało się dla nich korzystnie, dopóki w 46. minucie na boisko nie wszedł Robert Lewandowski. Jego występ w tym spotkaniu.

GRAJ JAK LEWANDOWSKI! 5 GOLI W 9 MINUT! YouTube

22 September 2015: Robert Lewandowski makes Bundesliga history Sub now: https://redirect.bundesliga.com/_bwCSBayern München welcomed VfL Wolfsburg to the Al.

Robert Lewandowski strzelił 5 goli w 9 minut! Wejście smoka!

Wg Sky Lewandowski jest także pierwszym piłkarzem w BL, który strzelił 5 goli w 9 minut. Historia działa się dzisiaj na naszych oczach.— Łukasz Wiśniowski (@LukaszWisniowsk) wrzesień 22.

Lewandowski 5 goli w 9 minut YouTube

5 goli w 9 minut - tak wyglądał powrót Roberta Lewandowskiego w barwach Bayernu Monachium. Video ze wszystkimi golami polskiego zawodnika możecie już teraz obejrzeć na EskaROCK.pl. Sprawdźcie w jaki sposób polski napastnik strzelił 5 bramek tuż po swoim powrocie na boisko w przerwie meczu z Vfl Wolfsburg i jasno pokazał kto w tej.

Robert Lewandowski 5 goli w 9 minut! YouTube

Robert Lewandowski w niecałe 9 minut strzelił 5 goli wicemistrzowi Niemiec! Po pierwszej połowie Wolfsburg prowadził w Monachium z Bayernem 1:0 po bramce Caligiuriego. Pep Guardiola wiedział, że trzeba zmienić coś w grze Bawarczyków i podjął najlepszą z możliwych decyzji na boisku pojawił się Robert Lewandowski, który chciał.

Lewandowski!!! 5 goli w 9 minut!!! Tylko na to spójrzcie!!! Video

About Press Copyright Contact us Creators Advertise Developers Terms Privacy Policy & Safety How YouTube works Test new features NFL Sunday Ticket Press Copyright.

Lewandowski 5 goals in 9 mins - Craig Burley (@CBurleyESPN) September 22, 2015. Lewandowski hasn't scored for 10 minutes. #Slump - Shaka Hislop (@ShakaHislop) September 22, 2015.

Jak Lewandowski STRZELIŁ 5 GOLI w 9 MINUT? shorts CDA

Bundesliga. Robert Lewandowski lubi grać z FC Augsburg. Kapitalne liczby. Raptem bramka dzieli Lewandowskiego od tego, by zapisać się na kartach historii. Jeśli Polak zdoła pokonać w sobotę Rafała Gikiewicza choćby raz, będzie miał w dorobku 41 goli strzelonych w tym sezonie. To wynik lepszy od tego, który osiągnął Mueller.

DOWNLOAD Lewandowski 5 Goals In 9 Minutes Live Fc Bayern 51 Wolfsburg

Najbardziej pamiętny mecz każdego kibica Bayernu Monachium, Roberta Lewandowskiego i Reprezentacji Polski.5 bramek w 9 minut, 4 rekordy Guinessa polskiego pi.

Lewandowski i jego 5 goli w 9 minut. oszalał! [MEMY

Robert Lewandowski 5 bramek strzelił w 9 minut! To jest niesamowita historia. Bayern przegrywał z Wolfsburgiem do przerwy 0:1. W przerwie trener Bayernu dokonał zmiany. Na boisku wprowadził.